Adam Figiel

„Kto jest godzien zaufania w sprawach niewielkich, jest godzien zaufania i w dużych”
Web Developer
Backend
Frontend
Aplikacje mobilne (react native)

O mnie

Moją największą pasją jest programowanie, hobby to motocykle i kuchnia. Swoją pierwszą stronę internetową stworzyłem jako 13-latek w notatniku systemowym. Interesuję się innowacyjnymi technologiami, zawsze staram się być na bieżąco z nowościami.
Mieszkam w Bydgoszczy, tutaj też rozpocząłem swoją przygodę z programowaniem. Początkowo pracowałem jako pozycjoner, aktualnie pracuje jako doświadczony programista. Swoją wiedzę pogłębiam czytając blogi oraz uczęszczam na meetupy. W wolnym czasie staram się pisać swoje projekty, z myślą o doskonaleniu swojego fachu oraz z marzeniami że pomysł stanie się światowym sukcesem.
Uwielbiam kontakt z ludźmi, nie boje się wyzwań oraz lubię poznawać nowe technologie. Dostarczam klientom kod najwyższej jakości. Nie zostawiam niedokończonych spraw, zawsze staram się aby klient był w 100% zadowolony.

VR World

Prezes VR World - salonu wirtualnej rzeczywistości w Bydgoszcz
Jestem również prezesem VR World - salonu wirtualnej rzeczywistości w Bydgoszcz. Widząc jaki potencjał niesie za sobą ta technologia, postanowiłem otworzyć miejsce w którym za niewielkie pieniądze każdy może jej doświadczyć. Udało mi się również stworzyć świetny personel dzięki czemu biznes nie nakłada na mnie dużo pracy przez co mogę robić to co lubię najbardziej – programować :)

Wystąpiłem również w programie Onet Rano przedstawiając swój pomysł.

Dlaczego ja ?

Programowanie to moja pasja, lubię to robić i robię to dobrze !

Jakość

Mój kod jest zawsze czytelny oraz wolny od błędów. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, zawsze wybieram najbardziej optymalne rozwiązania.

Niskie koszty

Zamawiając usługę programistyczną u mnie, masz pewność niskiej ceny, gdyż nie ma żadnych dodatkowych kosztów z tytułu pośrednictwa.

Wsparcie techniczne

W trakcie realizacji projektu, a także po jego zakończeniu masz pewność wsparcia technicznego. Zawsze odbieram telefon.

Znane technologie